Omluva všem příznivcům

Rozumím tomu, že jste byli zklamaní, že jsem se na tak dlouho odmlčel, ale bohužel díky změně zaměstnání a stěhování jsem přišel o podstatnou část volného času a co hlavně, o soukromí, které jsem měl dříve, a kdy jsem se mohl věnovat mé soukromé zálibě. Jak sám asi znáte, psaní a hlavně grafika je dost časově náročná věc a navíc potřebuje inspiraci - múzu jak říkají básníci. Ne že bych úplně stratil inspiraci, občas něco rozopíšu, ale jak jsem napsal, bohužel nikdy nemám tolik času, abych to nějak kloudně dokončil. Proto jsem rád, že 7777 bude pokračovat ve fantasyfetishi a nejsem proti oba weby provázet. Bohužel nemohu slíbit, že budu pravidelně nějak přispívat do tvorby, ale pokud by se něco zadařilo, určitě se s vámi rád podělím. S pozdravem dVana

 

Já a Fantazy Fetiš

 

Přátelé mi říkají Váňa, nebo Don Vana,

a mám rád fantazy a sci-fi knížky. V současnosti je můj nejoblíbenější fantazy autor Tolkien a Rowlingová.

K mým koníčkům patří počítačová grafika, psaní a překládání fantastických povídek s fetiš tématikou.

Z tohoto důvodu taky vznikla tato stránka. Aby umožnila česky mluvícím na fetiš orientovaným lidem si přečíst povídky, které jsou většinou dostupné jen v angličtině.

Celkově zastávám názor, že postavení české veřejnosti k fetiši je dost divný. Při vyslovení slova fetišismus si většina lidí vybaví poučky komunistických sexuologů o tom, že nějaký chudák uchylák se v noci vloupává na cizí balkóny, krade tam dámské prádlo, které se pak doma obléká a nad ním onanuje. Je to dost nelogické spojení, protože proč by takový člověk kradl čisté vyprané prádlo, když si ho může v pohodě koupit v obchodě? (…možná asi proto, že fetiš je dost drahý koníček…) Pokud by to dělal kvůli osobě, která ho nosila, nelze již hovořit o fetiši na předmět, ale o závislosti na dané osobě, což už je podle našich sexuologů zase jiná úchylka. Mohl by to dělat pro pocit z toho vloupávání, ale pak to sebeukájení by bylo zase jen podřadný vedlejší produkt jeho předchozí činnosti.

Nevím, ale myslím si, že v tomto směru jsme my češi dost ovlivněny myšlením západních církví (…teda nechci si představovat, co by s fetišisty provedly muslimové, ale korán vychází vlastně také ze starého zákona…) a protiburžoazní mašinérii z dob komunistických. Pro oba tyto směry je slovo fetišismus velkým nepřítelem, ať vezmete jakýkoliv jeho skutečný význam.

Pro mě slovo fetiš znamená únik od reality. Kdy můžu být na chvilku čarodějem, který promění sebe, nebo partnerku v jiného člověka. (…mne většinou v ženu a to tajně, a mou partnerku v sexem posedlou ďáblici…)

Neznamená to ale, že jsem transvestita, což se zase většině lidí automaticky asociuje s představou muže oblečeného do ženských šatů. Transvestiti to většinou zase dělají z důvodu, aby se mohli předvádět jako ženy na veřejnosti.

Jsem prostě heterosexuální člověk, který má občas sexuální fantazii, a tu si rozvinu pomocí různých fetišů, nebo pokud je má fantazie hodně nereálná, tak o ní napíšu povídku.

Děkuji za pochopení a případné názory, dotazy a snad i vlastní povídky mi posílejte na

e-mail: DonVana@seznam.cz

nebo napište do diskusního fóra.