Fantazy Fetiš filmečky


Pár filmečků, které jsem vytvořil

Varování: Všechny filmečky mají neobvyklou paletu sexuálních orientací dospělené člověka. Jestliže nejste si jistý nebo nemáte rádi filmečky, ve kterých se objevují: nenormálnosti, furrys, body transformation, body inflation, bondage, sex, guma fetiš a jiné podivnosti, prosím nedívejte se. Jinak přeji přijemný zážitek při sledování těchto filmečků. Prosím, nerozšiřujte a nekopírujte bez mého vlastního svolení, děkuji Vám.

Můj první projekt a pokus o renderovaný dvacetiminutový filmeček podle mé vůbec první povídky SDM. Bohužel kvůli nedostatku času byl tento projekt odložen na neurčito a tak existuje jen jedna půlminutová část, kdy obě panny jsou již položeny na posteli a hlavní hrdinka začíná zkoumat plechovku a poprvné zažije orgasmus způsobený SDM. Bohužel nedostal jsem se pod 2.5 MB.
Můj první úvodní flash. Grafika je inspirovaná povídkou Fronta a obrázkem Naagyho. Bohužel tento flash byl dost veliký - přes 1M.
Zatím můj poslední úvodní flashový filmeček. Zkrácenou versi můžete vidět při příchodu na Fantasy Fetish stránky. Zde si můžete prohlédnout plnou verzi podle povídky BDFC a grafikou inspirovanou Robertem Hillem.
Pokud se Vám líbí pochodující Andrea z povídky "Svět se změnil" na úvodní stránce, můžete si ji prohlédnout ze všech stran.
Malý flash znázorňující vypouštění Radky v příběhu Latex Suit 2
Firma Adidas v rámci své reklamní barevné kampaně vytvořila několik filmeček pink, který se krásně hodí do tématu tohoto webu